بالاترین دوره زمانی لیگ فیت: بلکپول یا لیورپول

و در اینجا قصد داریم دوره زمانی مناسب لیگ برتر در نظر گرفته شود که در نهایت به محض اینکه هماهنگ کننده بلکپول، لیورپول، هماهنگ کننده بلکپول، هفته 21 با 26 نوامبر مناسب است، به Bloomfield Route می رسد. یکی دیگر از عنوان های بازی ویدیویی برای این منطقه به دلیل شرایط نامناسب به تعویق افتاد.

بلکپول در کنار استوک با یک نوجوان مناسب تمام هفته، نوعی از پیروزی 1-0 غایب لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد را نجات داد. بلکپول، مورد علاقه‌های سقوط قبل از فصل، در رقبای ترسناک ساخته شده است و حتی ممکن است بخواهد فقط ده رتبه برتر را به دست آورد. به نظر می رسید که سود در کنار استوک بسیار یک طرفه تر از آن چیزی است که نشان دهنده خط امتیاز است. وان این تحمیل را توسط هافبک هدایت کرد، جایی که استوک تقریباً به هیچ فضای زندگی در آن زمان کمک نمی کرد. داشتن رانندگی تازه این نارنگی حفظ این پاترها در بحث نابسامان در این دوره از. بسیاری از مردم این دلیل را با استفاده از پانچ کمپبل از دقیقه 1/2 شروع کردند، علاوه بر این که پس از آن تعداد زیادی کار انجام دادند و رقبا را دور نگه داشتند.

لیورپول با نتیجه 3-1 شکست خورد تا به نیوکاسل کمک کند تا نوجوانان هفته کامل خود را آماده کند. این سود در کنار سوئیت دریافت شد و این امر مستلزم اخراج هاجسون است. و نیازها ممکن است به خوبی سبک را دوباره با استفاده از سوختن در پارک سنت جیمز ماشین شما آشکار کنند.

نیوکاسل از فعالیت خود کاملاً سرسخت بود، در حالی که از سه نفر مرتبط با نولان، بارتون علاوه بر کارول در 10 ابتدایی خود استفاده می کرد. اگرچه صرف نظر از اینکه نولان هدف اولیه خود را با ربع ساعت ارائه می کرد، این مرستسایدرها به طور کامل از تراکنش های قبلی پیشی گرفتند. به یک فاز و هنگامی که بسیاری از مردم این اکولایزر را در نتیجه کویت چند دقیقه به محض انقباض، خریدند، این قرمزها به طرز شگفت انگیزی به کسب و کار کوچک کمک مالی دولت می کردند.

نوعی کاهش هدف از دقیقه 1/2 متوجه شد که تیم هاجسون در حال تسلیم شدن در برابر نیوکاسل بود. اگرچه کویت علاوه بر جانسون در تمرینات ضعیف بود، تورس یک روز تعطیل دریافت کرد. با عناوین زودتر بازی‌های ویدیویی، به نظر می‌رسید که Meireles به طور کامل شامل عناوین جرارد می‌شد، هرچند که هافبک بریتانیایی معمولاً برای کمک به برنامه لیورپول برای تبدیل شدن به برنامه لیورپول بسیار مهم است، زیرا قرمزها مدیریت مدفیلد را کنار گذاشتند. مناسب.

هاجسون می‌توانست به نوعی مهلت امیدوار باشد که در کنار فولهام با فول مناسب هفته 17، سود ملکی داشته باشد، حتی در شرایطی که افکار متفاوتی دریافت کرد، علاوه بر این، لیورپول احتمالاً در این مرحله باید یک سود غایب در مسیر بلومفیلد را به ارمغان بیاورد. پس از شش نقل قول بالا شوک به عنوان.

علاوه بر این، این دریانشینان قیمت هاجسون را که مربوط به 3-1 بود، افزایش دادند، در صورتی که ویژگی های اصلی آنها از لیگ، در آنفیلد، در 3 ژوئیه به دست آمد. اگرچه بخشی از مسئولیت باید به مدیریت اختلافات خارج از زمین مربوط شود. که از همان سال اثربخشی لیورپول را مختل کرد. این قرمزها شامل زنده از طریق آن سطح علاوه بر، داشتن کارآفرینان کاملا جدید به طور مداوم در محل، شامل آغاز شده برای خرید در حال اجرا.

هاجسون باید ضرر را بررسی کند تا به نیوکاسل برای انحراف کمک کند و ممکن است قیمت‌های خود را برای کمک به غلبه بر بلکپول، که سابقه ملکی‌اش آنقدر برجسته را مشاهده نکرده است، بازگرداند. این Seasiders شامل برداشتن، ریخته‌شده و طراحی چند عنوان بازی ویدیویی است که همه 6 تا 8 عنوان منتشر شده در Bloomfield Route هستند. صرف نظر از این، لیورپول فقط این سود انفرادی را برای نشان دادن عناوین بازی های ویدیویی بی وفا در راه شما در نظر گرفته است. آن‌ها قبلاً 6 تا 8 عناوین بازی‌های ویدیویی را از دست داده‌اند، در حالی که از عناوین باقی‌مانده بر روی زوجی استفاده می‌کنند که با بن‌بست متوقف شده‌اند.

این امری ضروری است که دقیقاً برای لیورپول در نظر گرفته شده است که احتمالاً باید در این رویداد کاملاً قدرت داشته باشد تا صرفاً بیش از مردان بزرگسال هالووی غالب شود.

بلکپول افراد بعدی را در 10 نفر اول خود در کنار استوک پذیرفت: کینگسون، اردلی، کاتکارت، اوات، کرینی، گراندین، آدام، وان، تیلور-فلچر، کمپبل علاوه بر وارنی. فیلیپس به عنوان جایگزین رقابت کرد.

10 شروع لیورپول در کنار نیوکاسل که از رینا، جانسون، کیرگیاکوس، اسکرتل، کونچسی، کویت، میرلس، لوکاس، ماکسی، تورس علاوه بر انگوگ تشکیل شده است. Babel علاوه بر Jovanovic شامل دیدن آن جایگزین است.